• Nogen - grzejniki przyszłości
  • Grzejniki elektryczne CONVECTOR
  • Kominki wolnostojące ABX
PolskiAngielski

LFP

LFP
Leszczyńska Fabryka Pomp to firma szczycąca się 145-letnią tradycją. Jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa od 1992 roku. LFP Sp. z o.o. jest spółką pracowniczą ze 100% udziałem kapitału polskiego. Prywatyzacja firmy dała początek intensywnemu rozwojowi oraz głębokim zmianom w systemie zarządzania.

Obecnie LFP Sp. z o.o. jest krajowym liderem w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jednym z najnowocześniejszych producentów komponentów żeliwnych na świecie. Swój potencjał opiera na sile swojej marki, wiedzy wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz na stosowaniu najnowocześniejszych standardów i technologii.

W ostatnich latach firma realizowała projekt „Kompleksowa modernizacja i rozbudowa LFP Sp. z o.o.”, który był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach SPO-WKP.
Projekt obejmował pełną modernizację wszystkich procesów realizowanych w fabryce wraz z rozbudową hal produkcyjnych, zaplecza socjalnego i administracyjnego oraz dróg transportowych i placów manewrowych wraz z infrastrukturą.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
LFP EXPERIA L 25/60 Pompa obiegowa

LFP EXPERIA L 25/60 Pompa obiegowa

430,00 zł
  • Producent: LFP
  • Dostępność: Niedostępny
dodaj do porównania
dodaj do schowka