• Nogen - grzejniki przyszłości
  • Kominki wolnostojące ABX
Strona główna » WARMTEC EWX-2000W
PolskiAngielski

WARMTEC EWX-2000W

Data dodania: 23-11-2021Wyświetleń: 25

WARMTEC EWX-2000W Elektryczny grzejnik naścienny

 

WARMTEC EWX-2000W jest urządzeniem grzewczym konwektorowym. Doskonale sprawdza się przy ogrzewaniu powierzchni domowych jak i biurowych. Elementem grzewczym grzejnika jest wysokotemperaturowa grzałka grzebieniowa, która gwarantuje najszybsze ogrzanie pomieszczenia.


WARMTEC EWX-2000

Grzejniki WARMTEC EWX-2000W posiadają stopień ochrony IP20 i należy do klasy nowoczesnych urządzeń grzewczych wykorzystujących gorące powietrze do ogrzewania pomieszczeń. Grzejniki są przeznaczone do instalacji na ścianie, jednak ich konstrukcja pozwala również na zamontowanie ruchomych lub nieruchomych nóżek, które są do nabycia oddzielnie.
 

Grzejnik wyposażony jest w termostat, który nastawia i utrzymuje pożądaną temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo grzejnik WARMTEC EWX-2000W posiada przełącznik mocy grzewczej pozwalający na sterowanie poborem mocy. Urządzenie wyposażone jest w funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz ochrony pomieszczeń przed mrozem (w celu utrzymania temperatury w pomieszczeniu w zakresie od + 5 do + 7°C), co zapobiega przemarzaniu pomieszczenia przy utrzymaniu najniższego poziomu poboru energii elektrycznej.
 

Najważniejsze funkcje grzejnika WARMTEC EWX-2000W:

  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • przełącznik mocy grzewczej (50% lub 100%)
  • podłączenie za pomocą kabla zakończonego wtyczką
  • II podwyższona klasa ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym
  • ochrona antyzamarzaniowa 5°C do 7°C
  • zestaw montażowy w komplecie

Ze względów bezpieczeństwa grzejnik wyposażony jest w ochronę przed przegrzaniem. Jeżeli cyrkulacja powietrza zostanie zakłócona (np. przez zasłonięcie lub zastawienie kratki wylotu powietrza), urządzenie automatycznie się wyłącza.

Przed przystąpieniem do czyszczenia grzejnika WARMTEC EWX-2000W należy go odłączyć z sieci oraz schłodzić. W przypadku stwierdzenia większej ilości kurzu należy użyć odkurzacza. Do czyszczenia zewnętrznych powierzchni należy użyć miękkiej, wilgotnej ściereczki.

W przypadku przechowywania lub transportowania grzejnika w niskiej temperaturze (jeśli powstają krople rosy) przed podłączeniem urządzenia do prądu konieczne jest odczekanie co najmniej 2 godzin w temperaturze pokojowej, do chwili jego uruchomienia.

Link do produktu:

https://www.grzejnik.net/warmtec-ewx-2000w-elektryczny-grzejnik-nascienny-p-1849.html

Przejdź do strony głównej